De Bowling Vereniging Rijssen is een enthousiaste club bowlers varierend van 8 jaar oud tot 87 jaar jong. Wij spelen elke maandag- en donderdagavond onze competities in 't Witte Hoes in Rijssen. 

 

De jeugd traint en speelt competitie op maandag van 18.30 uur tot 19.45 uur en de senioren starten op maandag en donderdag om 20.00 uur met ingooien en om 20.15 uur met hun onderlinge competitie. 

 

Er is nog voldoende plaats voor nieuwe leden zowel bij de jeugd als bij de senioren. De huisleague's zijn ook zeer geschikt voor onervaren bowlers. Door middel van het handicap systeem wordt het voor iedereen mogelijk om te winnen in de competitie.

 

Naast de leagues op maandag en donderdag organiseert de BVR een sportleague: 1x in de maand op dinsdag van 20.00 uur tot 22.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Deze sportleague staat open voor alle NBF leden om aan deel te nemen.
De sportleague is uitermate geschikt voor bowlers die zichzelf verder willen ontwikkelen.